WOJ-TRANS Przeprowadzki-Transport

Przeprowadzki Firmowe:


Innowacyjność oraz gotowość do zmian to podstawowy wymóg współczesnej gospodarki. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa często pojawia się konieczność zmiany lub powiększenia siedziby firmy. Rozumiemy podstawową zasadę biznesu: "czas to pieniądz".

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż każdy dzień przestoju w firmie może wiązać się z utratą potencjalnych klientów lub dużymi kosztami , dlatego też, staramy się tak zaplanować i przeprowadzić przeprowadzkę, aby w jak najmniejszym stopniu zakłóciła ona działalność operacyjną firmy i wszystko zgrać ze sobą w czasie, tak aby cały okres przeprowadzki trwał jak najkrócej.

Czy wiesz że... Żeby usprawnić działania nasz specjalista ustali z osobą wyznaczoną z Państwa firmy realistyczny harmonogram prac, który pozwoli wykonać usługę w terminie? Dysponujemy wiedzą oraz wyposażeniem technicznym (samochody, wózki, kartony, itp.) umożliwiającym sprawne przeprowadzenie przeprowadzki państwa biura.

Zmiany wiążą się często z koniecznością przemieszczenia pracowników i wyposażenia w obrębie siedziby firmy. Pomożemy Państwu również w takich działaniach odciążając Wasz dział administracyjny.

Nasza fachowa obsługa dysponująca odpowiednią wiedzą i narzędziami wykona te prace szybko, sprawnie i tanio!

Przeprowadzki Prywatne:


Przeprowadzki prywatne to wciąż najczęściej odbywające się przeprowadzki w naszym kraju. Przeprowadzka to nie tylko transport mebli i innych artykułów z jednego miejsca w drugie. Każda z nich wymaga odpowiedniego przygotowania i wykonania, więc staramy się dokładnie poznać specyfikę konkretnej przeprowadzki i indywidualne życzenia klientów. W każde zlecenie angażujemy maksimum naszych możliwości, starając się dopasowywać do państwa potrzeb i sprostać państwa oczekiwaniom.

Mamy świadomość, iż wchodząc do państwa domu, wkraczamy w państwa prywatność.. Dlatego dbamy o to, by atmosfera naszej współpracy była jak najlepsza. Zależy nam na tym, aby Twoja przeprowadzka pozostała dla Ciebie miłym wspomnieniem, a słowo WOJ-TRANS zawsze wywoływało na twarzy życzliwy uśmiech. Bez względu na to czy zdecydują się Państwo na kompleksową przeprowadzkę czy też wybiorą Państwo usługę w ograniczonym zakresie, zapewniamy że nasi wyspecjalizowani pracownicy przy użyciu specjalistycznego sprzętu na czas przeprowadzki staną na wysokości zadania.

Mając na uwadze zmieniające się potrzeby swoich klientów oraz różnorodność ich oczekiwań oferujemy kilka wariantów wykonania przeprowadzki:


Przeprowadzka kompleksowa

Przy tej opcji wymagane są oględziny, podczas których ustalamy zakres czynności wchodzących w skład zamawianej usługi, odpowiednią ilość ludzi oraz wszystkie niezbędne do przeprowadzki materiały. Materiały są wliczone w cenę a koszt usługi jest kalkulowany indywidualnie dla każdego klienta.

Główną zaletą tej opcji jest to że nie musisz się martwić o nic, my wykonujemy za ciebie wszystko.

Zakres usługi polega na:

 • spakowaniu rzeczy, ubrań, szkła, sprzętu RTV i AGD itp. (w kartony różnego typu),
 • demontażu mebli i zabezpieczenia ich odpowiednimi materiałami pakowymi na czas transportu,
 • załadunku na samochód transportowy,
 • przewozie,
 • rozładunku,
 • wypakowaniu całego mienia,
 • montażu mebli i podłączeniu urządzeń.

Oczywiście ten rodzaj usługi jest najbardziej kosztowny, lecz w tym przypadku przeprowadzka jest dla Państwa tylko czystą formalnością, gdyż całą koordynacją zajmujemy się my.

Przeprowadzka standardowa

Jest najczęstszą formą przeprowadzki wybieraną przez klienta. Jeżeli zachodzi taka potrzeba na kilka dni przed planowaną przeprowadzką, dostarczamy potrzebną ilość kartonów oraz materiałów pakowych (jest możliwość kupienia lub wypożyczenia), w które państwo sami pakują swoje rzeczy.

W dniu przeprowadzki zajmujemy się profesjonalnym:

 • załadunkiem mienia,
 • zabezpieczeniu go na czas transportu,
 • przewozie na nowe miejsce,
 • rozładunku, i wniesieniu do nowego lokalu.

Przeprowadzka we własnym zakresie

Ta forma przeprowadzki jest głównie wybierana przy niewielkiej ilości rzeczy do przewiezienia. Na czas przeprowadzki podstawiamy odpowiedni samochód z kierowcą, który pomaga znieść i zabezpieczyć mienie na czas transportu, oraz pomoże przy wyładunku.

Przeprowadzki Międzynarodowe:


Należą one do najbardziej skomplikowanych usług na rynku przeprowadzek. Odległości, jakie trzeba pokonać by przewieźć transportowane mienie są bardzo duże jak również wymogi proceduralne stanowią o powadze problemu, z jakim stykamy się przy okazji tych przewozów. Przeprowadzki międzynarodowe są usługą świadczoną tylko przez doświadczone firmy z tej branży.

Powierzając nam przeprowadzkę gwarantujemy, że zapakujemy Państwa mienie zgodnie z wymogami transportu międzynarodowego, uwzględnimy wszelkie Państwa życzenia i podpowiemy najodpowiedniejsze rozwiązania, tak aby Państwa rzeczy bezpiecznie dotarły do miejsca przeznaczenia. Nasza ekipa rozpakuje Państwa rzeczy i pomoże w ich rozlokowaniu na nowym miejscu.

Przeprowadzki międzynarodowe to nie tylko załadunek i przewóz dobytku, ale także w przypadku przeprowadzki poza UE, odprawy celne i inne formalności. Warto wiec, nie znając wszystkich procedur zdać się na doświadczenie i wiedzę wyspecjalizowanych firm. Zachęcamy do umówienia się z naszym konsultantem, który na miejscu, w Państwa mieszkaniu/biurze oszacuje wielkość przeprowadzki, odpowie na wszelkie związane z nią pytania a następnie prześle Państwu kompleksową ofertę.

Liczymy, że obdarzą nas Państwo swym zaufaniem, a my będziemy mogli się odwdzięczyć wysoką jakością naszych usług. Zapraszamy!