WOJ-TRANS Przeprowadzki-Transport

Maksimum zaangażowania. Od samego początku.


Firma WOJ-TRANS rozpoczęła swoją działalność na rynku w 2007r. W Białymstoku. Pracowitość i solidność sprawiły, że zaufały nam osoby nie tylko z Białegostoku ale i z innych miast polski jak i z zagranicy.

W pracy, podczas przeprowadzki, najważniejsze są dla nas:

  • Terminowość i punktualność – nikt nie lubi opóźnień, kłamliwych deklaracji.
    Termin, to dla nas rzecz kluczowa, dlatego w wyznaczonym miejscu zawsze jesteśmy na czas.
  • Troska o powierzone mienie – wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo przewożonych towarów. Dbamy, by Twoje mienie dotarło ma miejsce bez żadnych przeszkód i szkód. Nasza dewiza, to przewozić czyjeś tak, jak byśmy przewozili własne!
  • Konkurencyjne ceny – u nas zawsze będziesz wiedział, ile zapłacisz za przeprowadzkę. Lokalny zakres działania pozwala nam na świadczenie usług taniej i szybciej.

Posiadamy niezawodne w tej branży samochody, które bezpiecznie przewiozą Twoje mienie. Nasi kierowcy to wykwalifikowani fachowcy którzy racują dla nas od lat i nigdy nie zawiedli. Zawsze chętnie doradzą i pomogą. Wybiorą odpowiedni środek transportu towarów, biorąc pod uwagę ciężar, rodzaj materiału, sposób załadunku i wyładunku oraz ewentualne ogr aniczenia dojazdu. Nasza ekipa, dzięki specjalnym szkoleniom sprosta każdemu wyzwaniu. Dbając o to, aby nasi Klienci byli zawsze zadowoleni z poziomu naszych usług.

Zdobyte doświadczenie nauczyło nas, że mimo wypracowanych standardów do każdej usługi należy zawsze podchodzić indywidualnie, dzięki temu, możecie Państwo liczyć na nasze maksymalne zaangażowanie w powierzone nam zlecenie. Liczymy, że obdarzą nas Państwo swym zaufaniem, a my będziemy mogli się odwdzięczyć wysoką jakością naszych usług.

Naszą dewizą jest pełne zadowolenie klienta!

Doświadczenie zdobyte przez lata działalności pozwala nam działać szybko, profesjonalnie oraz bezpiecznie, dzięki czemu przeprowadzka przebiegnie w miłej atmosferze, a towar bezpiecznie dotrze na nowe miejsce. Zlecając przeprowadzkę naszej firmie nie musisz martwić się o powierzone mienie.

Firma "WOJ-TRANS posiada ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych wypadków. Ich przedmiotem jest odpowiedzialność cywilna firmy za szkody rzeczowe, które nastąpiły w czasie: między przyjęciem mienia, a jego dowozem na miejsce przeznaczenia.

Wybierając współpracę z firmą "WOJ-TRANS" nasi klienci będą pewni że postawili na:

  • wysoki poziom techniczny obsługi,
  • krótką realizację zleceń,
  • atrakcyjną cenę.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy jak i zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie które pomogą Państwu przybliżyć profil naszej działalności jak i poznać nasze atuty.