WOJ-TRANS Przeprowadzki-Transport

Cennik

Czy wiesz że... Najważniejszym dla nas celem, jest zadowolenie naszych klientów, każdy z nich, bez względu na zasobność portfela, znajdzie u nas usługę dostosowaną do własnych możliwości finansowych?

Model Godzinowy:

Rodzaj usługi Pierwsza godzina Każde następne 30 minut
Meblowóz 18 m3 -25m3 (załadunek klienta) 50-60 zł. 25-30 zł.
Samochód 18-25 m3 + kierowca
(czynnie pomaga)
60-70 zł. 30-35 zł.
Samochód 18 m3 + tragarze 80 zł. 40 zł.
Samochód 25 m3 + tragarze 90 zł. 45 zł.

Model
Z szacowaniem ceny:

Większe usługi jak i usługi nietypowe wyliczane są indywidualnie przez naszych konsultantów. Na ostateczną cenę usługi przeprowadzkowej składa się wiele czynników, do których należy zaliczyć:

 1. Ilość rzeczy do przewiezienia - im więcej rzeczy tym więcej elementów należy zapakować i wynieść z mieszkania. To wszystko (pakowanie i noszenie) powoduje zwiększenie czasu potrzebnego na realizację usługi.
 2. Rodzaj przewożonego mienia - im więcej drobnych elementów tym więcej potrzebujemy czasu na ich zapakowanie (patrz punkt 1). Dodatkowo drobne elementy wymagają zużycia większej ilości materiałów zabezpieczających, które mogą wpływać na cenę przeprowadzki.
 3. Odległość pomiędzy adresami przeprowadzki domu - czas przejazdu zawsze znajduje odzwierciedlenie w kosztach. Przy większym samochodzie i/lub większej ilości pracowników koszt ten może okazać się istotnym czynnikiem.
 4. Ilość pięter w domu - każde dodatkowe piętro, które trzeba pokonać po schodach dźwigając meble, wydłuża czas realizacji powodując zwiększenie kosztów.
 5. Możliwość podjazdu pod dom - im bliżej można pojechać meblowozem pod budynek tym szybciej przebiega załadunek/rozładunek rzeczy. Zadbajmy o możliwość podjazdu pod same drzwi by usprawnić przeprowadzkę i zmniejszyć jej cenę.
Jak widać na powyższym zestawieniu elementów, które należy wziąć pod uwagę przy wycenie przeprowadzki domu jest wiele. Ostateczna cena usługi może być poznana po przeprowadzeniu szczegółowej rozmowy telefonicznej lub spotkaniu z naszym przedstawicielem w miejscu realizacji przeprowadzki.

Model
Stawka za kilometr:

W zależności jakie auto będzie potrzebne do realizacji określonego transportu ceny wyglądają następująco:

kubatura do 18 m3 masa ładunku do 1500 kg 1,4zł - 1,5zł
kubatura do 25 m3 masa ładunku do 2000 kg 1,5zł - 1,7zł
kubatura do 45 m3 masa ładunku do 7000 kg 2,8zł

Zlecenia Nietypowe:

Cena zniesienia, wniesienia łącznie ze starannym zabezpieczeniem na czas transportu:

 • pianin,
 • kas pancernych,
 • sejfów,
 • sprzętu labolatoryjnego,
 • innych nietypowych rzeczy,

ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest m.in. od rodzaju, gabarytu, wagi oraz utrudnień związanych z relokacją danego przedmiotu.

Stawki takich usług zaczynają się od 150pln.

Każda usługa wyceniana jest indywidualnie na podstawie:

 • rozmowy telefonicznej,
 • zamówienia złożonego drogą elektroniczną,
 • lub na podstawie wcześniejszego obejrzenia mienia u klienta.

Wycena na miejscu u klienta jest niezobowiązująca i bezpłatna. Zachowując zalecenia naszego konsultanta, transport Państwa rzeczy skończy swą podróż w stanie identycznym w jakim go rozpoczął.

NEGOCJUJ CENY!

Znalazłeś tańszą ofertę?
Przedstaw Nam ją.
Przygotujemy ofertę na miarę Twoich możliwości finasnowych.